|
Ürün ayrıntıları:
|
| Vurgulamak: | AEC'li Dante ses işlemcisi,konferans odası DSP denetleyicisi,sürükle ve bırak ses kontrol sistemi |
||
|---|---|---|---|
RNN1212 DSP ses işlemcisi yüksek performanslı bir 12x12 ses matris işlemcisidir konferans odaları, eğitim merkezleri, oteller, komuta merkezleri ve profesyonel AV projeleri için tasarlanmıştır. ADI SHARC 21569 işlemcisi ile güçlendirilmiş, ultra düşük gecikme süresi ve üstün ses kalitesi ile güçlü gerçek zamanlı sinyal işleme sunar.
Yenilikçi sürükle ve bırak DSP mimarisi ile kullanıcılar, karmaşık yönlendirme olmadan sezgisel yazılımlar aracılığıyla ses sistemlerini hızla oluşturabilirler. Sistem AEC akustik yankı iptali, uyarlanabilir filtreleme, FIR algoritmaları, otomatik takma kablolama ve çoklu sahne yapılandırmasını destekler.
Bu konferans odası DSP işlemcisi RS232 / RS485 / UDP kontrolünü destekleyerek otomasyon sistemleriyle kolay entegrasyon sağlar. Çift makine sıcak yedekleme ile birim, kritik görev ortamlarında kesintisiz çalışma sağlar.
Modern toplantı odaları, oditoryumlar, BGM sistemleri, hibrit konferans alanları ve kurumsal AV kurulumları için idealdir.
| Öğe | Özellik |
|---|---|
| Model | RNN1212 |
| İşlemci | ADI SHARC 21569 @1GHz |
| Ses Kanalları | 12 Giriş / 12 Çıkış |
| Örnekleme Hızı | 48kHz |
| Bit Derinliği | 24Bit |
| THD+N | ≤0.002% |
| Frekans Tepkisi | 20Hz–20kHz |
| Phantom Güç | 48V |
| Dinamik Aralık | ≥113dB |
| Kontrol Protokolü | RS232 / RS485 / UDP |
| Yedekleme Sistemi | Çift Makine Sıcak Yedekleme |
| Güç Kaynağı | 110-240V AC |
| Boyutlar | 482 x 260 x 44 mm |
Görsel yazılım arayüzü ile hızlı sistem kurulumu.
Video konferans ve hibrit toplantılar için mükemmeldir.
Kararlı 7/24 çalışma için otomatik arıza devri.
Yerel toplantı / uzaktan toplantı / BGM modlarını destekler.
Otomasyon sistemleriyle uyumludur.
![]()
İlgili kişi: Swing Jiang
Tel: 86-18617193360