|
Ürün ayrıntıları:
|
| Modeli: | RNN1212D | İşlemci: | ADI SHARC 21569 @1GHz |
|---|---|---|---|
| Örnekleme Oranı: | 48 KHZ | Bit Derinliği: | 24 bit |
| THD+N: | ≤0,002% | Dinamik aralık: | ≥113dB |
| Vurgulamak: | Dante DSP ses işlemcisi,Konferans odası ses kontrolörü,sürükle ve bırak DSP kontrolü |
||
RNN1212D Dante DSP İşlemcisi, konferans için tasarlanmış yüksek performanslı bir 12x12 ses matris işlemcisidir.
Odalar, toplantı odaları, eğitim alanları, oteller ve ticari ses projeleri.
İşlemci, profesyonel düzeyde ses kalitesi ile son derece istikrarlı bir performans sunar.
Dante / AES67 ağ sesi, yerleşik AEC akustik yankı iptal, uyarlanabilir filtreler, FIR işleme,
RNN1212D, montajcıların ve mühendislerin projeleri daha hızlı ve akıllı bir şekilde dağıtmalarını sağlar.
Çift makineli sıcak yedekleme, RS232 / RS485 / UDP kontrolü ve 48V hayalet güç desteği ile bu konferans odası DSP işlemcisi, görev kritik ortamlar için güvenilir bir işlevi sağlar.
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | RNN1212D |
| Analog I/O | 12 Giriş / 12 Çıkış |
| Dante / AES67 | 32 x 32 |
| İşlemci | ADI SHARC 21569 @ 1GHz |
| Örnekleme oranı | 48 kHz |
| Bit Derinliği | 24Bit |
| THD+N | ≤ 0,002% |
| Dinamik Aralık | ≥113dB |
| Hayalet Güç | 48V en fazla |
| Frekans Cevabı | 20Hz~20kHz |
| Kontrol Protokolü | RS232 / RS485 / UDP |
| Yedekleme Fonksiyonu | Çift Makine Sıcak Yedekleme |
| Boyutları | 482 x 260 x 44 mm |
Daha hızlı proje kurulumu için basit görsel programlama.
Modern AV-over-IP sistemleriyle sorunsuz bir entegrasyon.
Konferans için kristal açık konuşma güçlendirici.
Kesintisiz çalışma için otomatik geçiş.
RS232, RS485, UDP uzaktan kumandasını destekler.
Profesyonel mikrofonlar için doğrudan destek.
Dante DSP İşlemci Ses Matris İşlemci Konferans Salonu DSP.
![]()
İlgili kişi: Swing Jiang
Tel: 86-18617193360