|
Ürün ayrıntıları:
|
| Modeli: | RNN1208 | İşlemci: | ADI SHARC 21569 @1GHz |
|---|---|---|---|
| Analog G/Ç: | 12 Giriş / 8 Çıkış | Örnekleme Oranı: | 48 KHZ |
| Bit Derinliği: | 24 bit | Frekans Tepkisi: | 20Hz~20KHz |
| Vurgulamak: | 12x8 DSP ses işlemcisi,Dante konferans DSP işlemcisi,sürükle ve bırak DSP kurulumu |
||
DSP Ses İşlemcisi 12x8 DSP İşlemcisi Konferans DSP İşlemcisi.
RNN1208 DSP ses işlemcisi, konferans odaları, oteller, eğitim projeleri,
Komuta merkezleri ve ticari ses sistemleri.
Gelişmiş sürükle ve bırak DSP yazılım mimarisi ile, kullanıcılar karmaşık programlama yapmadan sinyal akışını hızlı bir şekilde oluşturabilirler.
Bu ses matris işlemcisi AEC yankı iptalini, uyarlanabilir filtreleri, FIR algoritmalarını ve otomatik kablolama mantığını destekler.
Hibrit toplantı odaları için idealdir, bu konferans DSP işlemcisi sorunsuz için RS232, RS485 ve UDP kontrolünü destekler
Üçüncü taraf entegrasyonu.
İçeriye yerleştirilmiş çift makine sıcak yedekleme, istikrarlı sistem çalışmasını sağlar.
Esneklik, düşük gecikme ve güçlü kontrol gerektiren AV projeleri.
BGM sistemleri, yerel toplantılar veya uzaktan konferanslar için olsun, RNN1208
Yüksek kaliteli bir dijital sinyal işlemcisi ses çözümü.
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | RNN1208 |
| İşlemci | ADI SHARC 21569 @ 1GHz |
| Analog I/O | 12 Giriş / 8 Çıkış |
| Örnekleme oranı | 48 kHz |
| Bit Derinliği | 24Bit |
| THD+N | ≤ 0,002% |
| Frekans Cevabı | 20Hz~20kHz |
| Maksimum Çıktı Seviyesi | +18dBu |
| Kontrol | RS232 / RS485 / UDP |
| Hayalet Güç | 48V |
| Yedekleme | Çift Makine Sıcak Yedekleme |
| Boyut | 482×260×44 mm |
| Güç kaynağı | 110-240V AC |
Karmaşık bir DSP kodlaması gerekmez. Hızlı yapılandırma mühendislik süresini tasarruf eder.
Konferans odaları ve hibrit toplantılar için mükemmel.
Otomatik hata geçiş sistemi güvenli bir şekilde çalıştırır.
Yerel toplantılar, uzaktan toplantılar ve BGM sistemleri için uygundur.
RS232 / RS485 / UDP entegrasyonunu destekler.
DSP Ses İşlemcisi 12x8 DSP İşlemcisi Konferans DSP İşlemcisi.
![]()
İlgili kişi: Swing Jiang
Tel: 86-18617193360