|
Ürün ayrıntıları:
|
| Modeli: | RNN1208D | Girişler: | 12 Analog Giriş |
|---|---|---|---|
| çıktılar: | 8 Analog Çıkış | İşlemci: | ADI SHARC 21569 @1GHz |
| Örnekleme Oranı: | 48 KHZ | Bit Derinliği: | 24 bit |
| Vurgulamak: | Sıcak yedekleme ile Dante ses işlemcisi,Konferans odası DSP ses matrisi,Dijital ses işlemcisi istikrarlı çalışma |
||
RNN1208D Dante DSP İşlemcisi, konferans odaları, oteller, eğitim tesisleri, komuta merkezleri ve ticari ses sistemleri için tasarlanmış profesyonel 12 giriş 8 çıkışlı bir ses DSP matrisidir.
Yüksek performanslı ADI SHARC işlemcisiyle çalışan bu dijital ses işlemcisi gelişmiş AEC yankı iptalini, uyarlanabilir filtrelemeyi, FIR algoritmalarını, sinyal yönlendirmesini,ve akıllı sahne ön ayarları.
Entegrasyonlu Dante / AES67 ağ sesi ile, kullanıcılar birden fazla odada ve binada kolayca ölçeklenebilir ses sistemleri dağıtabilirler.
Yenilikçi sürükleyip bırakma DSP mimarisi, mühendislerin modülleri hızlı bir şekilde yapılandırmalarını, programlama süresini azaltmalarını ve proje verimliliğini artırmalarını sağlar.
Birim ayrıca RS232 / RS485 / UDP kontrolünü destekler, bu da üçüncü taraf kontrol platformlarıyla tam sistem entegrasyonuna olanak sağlar.
Görev kritik projeler için, çift makineli sıcak yedekleme fonksiyonu sürekli çalışma ve maksimum güvenilirliği sağlar.
İdeal olarak:
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | RNN1208D |
| Girişler | 12 Analog Girişler |
| Çıkışlar | 8 Analog çıkışlar |
| İşlemci | ADI SHARC 21569 @ 1GHz |
| Dante Kanalları | 32x32 |
| Örnekleme oranı | 48 kHz |
| Bit Derinliği | 24Bit |
| Frekans Cevabı | 20Hz~20kHz |
| THD+N | ≤ 0,002% |
| Dinamik Aralık | ≥113dB |
| Kontrol | RS232 / RS485 / UDP |
| Güç kaynağı | 110-240V AC |
| Boyut | 482×260×44 mm |
| Kurulum | 1U Rack Montage |
Karmaşık kablolama mantığı yok.
Toplantı odaları ve hibrit konferans sistemleri için mükemmel.
Ethernet üzerinden esnek ölçeklenebilir ses iletimi.
Kesintisiz çalışma için otomatik hata geçiş.
RS232 / RS485 / UDP entegrasyonu hazır.
Profesyonel raflar için kompakt bir montaj.
Toplantı Salonu DSP Dijital Ses İşlemcisi Dante Ses Matrisi
![]()
İlgili kişi: Swing Jiang
Tel: 86-18617193360