|
Ürün ayrıntıları:
|
| Analog G/Ç: | 8 Giriş / 8 Çıkış | Dante / AES67: | 32x32 Kanal |
|---|---|---|---|
| Örnekleme Oranı: | 48 KHZ | Bit Derinliği: | 24 bit |
| THD+N: | ≤0,002% | Dinamik aralık: | ≥113dB |
| Vurgulamak: | Dante DSP işlemci 8x8 ses matrisi,Dante ses denetleyici sürükle ve bırak kontrolü,akıllı kontrollü konferans ses DSP |
||
The RNN88D Dante DSP İşlemci profesyonel bir 8x8 Ses DSP Matrisi olup konferans odaları, oteller, okullar, komuta merkezleri, ibadethaneler ve ticari AV sistemleri için tasarlanmıştır. Güçlü bir ADI SHARC işlemciye sahip olan bu Dijital Sinyal İşlemcili Ses platformu 32x32 Dante / AES67 kanalı, gelişmiş yankı iptali (AEC), uyarlanabilir filtreleme, FIR ayarı ve akıllı yönlendirme desteği sunar.
Yenilikçi sürükle ve bırak mimarisi ile kullanıcılar karmaşık yeniden kablolama yapmadan sinyal yollarını hızlı bir şekilde yapılandırabilirler. Sistem RS232, RS485, UDP kontrolünü destekleyerek entegre otomasyon sistemleri için idealdir.
Görev açısından kritik uygulamalar için üretilen Ticari Ses DSPsi, kesintisiz sistem çalışmasını sağlayan çift makine sıcak yedekleme özelliğini içerir. Hibrit toplantılar, BGM sistemleri veya ağ ses dağıtımı için olsun, Ağ Ses DSPsi kararlı, düşük gecikmeli, yüksek kaliteli performans sunar.
| Öğe | Özellik |
|---|---|
| Model | RNN88D |
| İşlemci | ADI SHARC 21569 @1GHz |
| Analog G/Ç | 8 Giriş / 8 Çıkış |
| Dante / AES67 | 32x32 Kanal |
| Örnekleme Hızı | 48kHz |
| Bit Derinliği | 24Bit |
| THD+N | ≤0.002% |
| Dinamik Aralık | ≥113dB |
| Kontrol Yöntemleri | RS232 / RS485 / UDP |
| Yedekleme Fonksiyonu | Çift Makine Sıcak Yedekleme |
| Phantom Güç | 48V Maks |
| Boyut | 482 x 260 x 44 mm |
Yeniden kablolama yapmadan hızlı programlama ve sinyal yolu oluşturma.
Ölçeklenebilir kurulumlar için modern IP ses sistemlerini destekler.
Net konuşma ve üstün ses için AEC, FIR, uyarlanabilir filtreler.
Kesintisiz çalışma için otomatik arıza devri.
Yerel toplantılar, hibrit toplantılar ve BGM sistemleri için uygundur.
Dante DSP İşlemci 8x8 Ses Matrisi Konferans Ses DSP | Sürükle ve Bırak Akıllı Kontrol
![]()
İlgili kişi: Swing Jiang
Tel: 86-18617193360